Şirket Profilimiz

Sektörde 1995 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, "dürüst ticaret" ve "müşteri memnuniyeti" ilkesinden yola çıkarak çalışmaya başladığından, bugün piyasanın temel taşlarından sayılabilecek firmalarla başabaş noktaya gelmiş bulunmaktadır.

Kurulduğundan bu yana firmamız gerek piyasaya sunduğu ürün kalitesinde gerekse montaj aşamasında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, çalışanlarını gerekli eğitim programı uygulayarak bu ürünlerin müşteriler tarafından güvenli bir ortamda kullanılmasını sağlamayı prensip edinmiştir.

Ağırlıklı olarak Su Arıtma Sistemleri ve Ekipmanları, bu sistemlere ait Sarf Malzemeler, Pompa - Dalgıç Pompa - Hidrofor Sistemleri, Hava Temizleyiciler, Termostatik Vanalar, Gaz Alarm Cihazları, Yangın Dedektörleri, Havuz Ekipmanları, Seperatörler, Elektronik Kireç Önleyiciler, gibi konularda faaliyet gösteren firmamız 1997 yılında da satış sonrası hizmet ve servis ekibini kurarak böylelikle kesintisiz hizmet anlayışına uygun olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimiz Ege ve Akdeniz bölgelerindeki tali bayiler kanalıyla satış noktaları oluşturmuştur. Akdeniz başta olmak üzere faaliyetlerine yurt içinde başlayan firmamız zamanla K.K.T.C., Azerbaycan, Tacikistan, Gürcistan gibi ülkelerden gelen talepler doğrultusunda ihracatlarına başlayarak bu ülkelerdeki saygın kurum ve kuruluşları referanslarına dahil etmiş olmanın onurunu yaşamaktadır.

Hedefimiz, sektördeki saygınlığımızı koruyarak başarı grafiğimizi emin adımlarla yükseltmek ve tüm çalışanlarımızla birlikte yeni projelere imza atmaktır.

木瓜粉嫩公主酒酿蛋效果。木瓜含有的丰富木瓜酵素和维生素A可刺激女性分泌更多的荷尔蒙激素产后丰胸。对丰胸有很大帮助。其实在生活中可以丰胸的食物远不止这些,我们都要有善于发现的眼睛,尽量不要挑食粉嫩公主酒酿蛋,从而既达到饮食均衡,又能使自己更自信,一举两得,何乐而不为丰胸食物